auto moscicka izabelin auto czarne lampa

MECHANIKA POJAZDOWA

Mechanika

Klimatyzacja

Wulkanizacja

Diagnostyka

Mechanika pojazdowa

W ofercie naszego warsztatu samochodowego znajdują się następujące usługi z zakresu mechaniki pojazdowej:

auto moscicka izabelin klucz silnik
auto moscicka izabelin laptop badanie pojazdu

Komputerowa diagnostyka elektroniki

W diagnostyce komputerowej elektroniki wykorzystujemy profesjonalny sprzęt komputerowy co zapewnia niezbędną dokładność w przypadku ponad 50 najbardziej popularnych marek samochodów. Zajmujemy się odczytem i kasowaniem kodów usterek prawie wszystkich sterowników, objaśnieniem kodów usterek z podaniem szczegółowych informacji, a także wyświetlaniem parametrów z wyjaśniającą wizualizacją graficzną. Dodatkowo nasz sprzęt umożliwia wyświetlanie przyłącza diagnostycznego i nazwy adaptera oraz kodowanie. Kasujemy także kontrolki airbag, ABS, inspekcji oraz inne błędy.

Zbieżność auta

Jeśli Twój pojazd ściąga, ścina opony, ma krzywo ustawioną kierownicę po wykonanej naprawie zawieszenia lub zwyczajnie chcesz skontrolować ustawienie zbieżności kół, to wiedz, że ustawianie geometrii kół to nasza specjalność. Geometrię ustawiamy na specjalnie przeznaczonym do tego stanowisku. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu jesteśmy w stanie ustawić geometrię lub zbieżność kół szybko i precyzyjnie.

Serwis opon

Serwis posiada w swoim wyposażeniu sprzęt do wymiany ogumienia w samochodach osobowych i dostawczych do 3,5 t.

Klimatyzacja

Oferta ta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i dużych i małych firm zainteresowanych usługami klimatyzacji dla flot, samochodów firmowych i nie tylko. Nasze usługi obejmują takie usługi jak: uzupełnianie, fumigacja i sterylizacja klimatyzatorów samochodowych, sprawdzamy również szczelność oraz w razie potrzeby uszczelniamy klimatyzator i jego przewody. Świadczymy również profesjonalne usługi diagnostyczne i naprawcze sprężarek klimatyzacyjnych montowanych w samochodach. To powiedziawszy, nasza oferta usług jest bardzo szeroka.

auto moscicka izabelin badanie silnika cisnienie